UA RU

З яких тканин роблять футболки

Футболки – зручний та універсальний предмет одягу. Крім того, це – доступний більшості людей елемент гардеробу, що дозволяє створювати справді стильні образи. У магазинах сьогодні представлений величезний вибір цього виду одягу, але не всі речі відрізняються високою якістю.

ткани для футболок

Сьогодні Майкофф розповість, яка тканина краще для футболок, чому варто вибирати одяг, пошитий саме з такого полотна, який буває щільністю трикотажу для футболок, і як він відбивається на якості речі.

Яка тканина краща для футболок

Тканина для цього виду одягу повинна бути комфортною в носінні, тактильно приємною і зносостійкою. Під час пошиття виробники використовують різні види матеріалів, серед яких як натуральні, так і синтетичні. У продажу є навіть дизайнерські вироби зі шкіри. Але найкращим для пошиття футболок вважається бавовняне – на 100% натуральне, або з невеликим вмістом штучних волокон.

Найпопулярніші види тканин для виготовлення цього типу одягу:

  • кулір – 100% бавовна;
  • стрейчкулір – бавовняне полотно (95%) з додаванням лайкри (5%);
  • віскоза – штучна тканина із натуральної сировини;
  • піке або лакоста – щільна бавовняна тканина для пошиття футболок поло.

Футболки, пошиті із цих матеріалів, максимально екологічні. Вони приємні до тіла, легко стираються, і при належній якості пошиття довго зберігають естетичний зовнішній вигляд. Такі тканини легко забарвлюються у будь-які кольори, що дозволяє вибрати виріб в улюбленому відтінку. Крім того, на речі з бавовни та віскози легко нанести принт за допомогою будь-якого сучасного методу фотодруку.

Щільність трикотажу для футболок

Крім складу тканини, показник якості одягу є щільність трикотажу. Вона вимірюється у грамах на квадратний метр. Чим вище цей показник, тим довше виріб триматиме форму і зберігатиме початковий зовнішній вигляд. Також на щільну тканину принт лягає рівніше.

Як правило, футболки для промо-компаній найтонші – їх шиють із легкого трикотажу щільністю від 90 до 130 грамів. Середні за якістю вважаються футболочки від 140 до 170 грамів. Для пошиття футболок преміального класу використовують трикотаж густиною від 170 до 250 грамів. Футболки поло шиють із тканини від 200 до 250 грамів.

UA RU