UA RU

Конструктор футболок онлайн

Конструктор футболок та товарів на сайті Maikoff – це чудова можливість реалізувати свої творчі фантазії чи бізнес-ідеї. За допомогою його можна своїми руками створити авторську річ у пару кліків мишкою. Цей інструмент дозволяє швидко нанести малюнок, напис або лого на будь-який текстильний виріб з нашого каталогу та оформити замовлення на друк створеного ескізу.

Як створити футболку зі своїм малюнком чи написом

Завдяки зручному, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу онлайн конструктора зробити свою футболку з унікальним принтом дуже легко. Для цього вам навіть не знадобляться навички роботи у спеціальних графічних редакторах. Етапи розробки макету:

  1. Виберіть основу. Для нанесення зображення ми пропонуємо якісні трикотажні футболочки, толстовки та світшоти виробників: Stedman, SOL`S, FRIUIT of the LOOM та інші.
  2. Визначтеся із кольором обраного товару. Великий асортимент відтінків дозволяє підібрати той варіант, який максимально відповідає вашій ідеї.
  3. Завантажте принтер для друку. Це може бути будь-який малюнок, фотографія чи логотип компанії. За бажанням, можете розмістити на ескізі будь-яку фігуру чи текст. Це може бути кумедний напис, улюблена цитата, привітання, пам'ятна дата або слоган фірми.
  4. Розподіліть вибрані вами елементи за макетом та визначте їх розміри. Кожен шар можна відредагувати, змінити пропорції та розташування, або видалити, при цьому на екрані комп'ютера ви бачитимете результат кожної дії.
  5. Виберіть один з методів друку: термоперенесення, вишивка, прямий цифровий друк, шовкографія.
  6. Клацніть на кнопку «Замовити», та заповніть поля у формі замовлення. Наш менеджер передзвонить за номером телефону, щоб уточнити дані на замовлення і зорієнтує за термінами його виконання.

Онлайн конструктор футболок допоможе втілити фантазії

Одяг авторського дизайну підкреслить ваш стиль і без слів розповість про ваші захоплення. Ми готові втілити будь-яку вашу ідею і виготовити унікальну річ з будь-яким принтом на ваш смак. За допомогою онлайн конструктора, ви можете своїми руками зробити футболку або толстовку, прикрашену:

У нас можна замовити футболки для промоутерів та співробітників фірми з логотипом чи слоганом компанії.

Заборонені теми малюнків та написів

Maikoff не виготовляє вироби з принтами, які мають інформаційне навантаження таких напрямків:

Зробити футболку з принтом своїми руками під силу кожному

Одяг, створений за своїм дизайном – доречний подарунок для багатьох урочистих заходів, таких як:

За допомогою конструктора можна створити футболки з парними принтами для сімейної фотосесії або зйомки в стилі love story. Для корпоративних клієнтів дизайнер Maikoff допоможе розробити макет логотипу та підібрати шрифт для слогана.

Після створення неповторного дизайну, замовити друк на футболці чи світшоті дуже просто. Перебуваючи у Києві, Харкові, Одесі чи будь-якому іншому місті України, ви можете зробити це за пару хвилин. Ми гарантуємо:

Приступіть до створення свого одягу зараз, а вже завтра ви зможете забрати свою унікальну річ.

UA RU