Нанести принт I LOVE MY DAD рибалка на бавовняну п'ятипанельну кепку можна на лобову, бічну та тильну сторону (попередньо обговоривши з менеджером). Розмір кепки регулюється металевою застібкою. Колір принту можна замовити будь-який!
Ми, будучи точними копіями наших тат, навчаємось разом з ними дорослого життя, а іноді просто весело проводимо час.
Признайтесь у коханні своєму батькові нестандартним способом: замовте нанесення зображення на футболку, яке розповість, як ви любите його та цінуєте. Виберіть, наприклад, цей смішний малюнок у вигляді кота-тати та його міні-версії, які рибалять разом. Все це доповнено такою лаконічною, але точною фразою, як "Я люблю мого тата".
У такій футболці ви виглядатимете оригінально і стильно, а нанесення буде виконано для вас термопереносом за допомогою якісної німецької плівки.
| Щільність | 340 г/м.кв |
| Склад | Бавовна 100% |
| Тип товару | Кепки та панами |
| Панельність | П'ятиклінка |
| Розмір | Дорослий універсальний |
| Вага | 80 грамів |
| Тематика | Синові |