UA RU

Поради щодо вибору одягу на подарунок

Напередодні свят безліч людей в Україні намагається знайти в інтернет-магазинах і торгових центрах бажані подарунки для своїх близьких. Проблема вибору відповідного подарунка стоїть і в разі необхідності привітати їх з днем народження або іншою значущою датою. Одяг на подарунок — чудове розв'язання проблеми, попри те, що його вибір пов'язаний з багатьма складнощами.

Подарунок має неодмінно сподобатися, принести задоволення і принести користь, а не стати розчаруванням і зіпсованим настроєм. Тому, прийнявши рішення зупинитися саме на даруванні одягу, необхідно дотримуватися певних правил і враховувати різні нюанси. Одразу обмовимося, що як подарунок одяг варто обирати лише близьким родичам і друзям.

Уподобання та характеристики майбутнього власника
Щоб порадувати майбутнього володаря, приступаючи до вибору подарункового одягу, необхідно брати до уваги такі важливі його характеристики, як:

 1. Стать
 2. Вік
 3. Стиль
 4. Уподобання щодо матеріалів
 5. Розміри

Цей список красномовно відображає необхідність добре знати звички і пріоритети того, кому збираєтеся піднести подарунок. А саме — одяг, який обирають для чоловіка значних габаритів і середніх років, що віддає перевагу натуральним матеріалам, точно кардинально відрізняється від подарунка юній панночці розміру XS, яка фанатіє від супер нових тканин, за колірною гамою і стилем. Варто дотримуватися негласних правил етикету моди - нудний костюм для 17-річної леді так само недоречний, як і тінейджерська мініспідниця канаркового відтінку на дамі за п'ятдесят.

Як не помилитися з розміром і чому важливий склад матеріалу

Одяг — чоловічий, жіночий і дитячий, неодмінно має підходити своєму майбутньому власникові за розміром, інакше навіть чудовий фасон моделі модного бренду не принесуть бажаного захоплення. Дізнатися його можна, просто непомітно подивившись розмір на речах обдаровуваного або ненароком завівши розмову на абстрактну тему розмірів взагалі.

Важливо також уважно вивчити склад тканини обраного предмета подарункового одягу. Добре, якщо у того, кому він призначається, немає алергії на синтетику. В іншому разі доведеться відмовитися від початкового вибору, якщо навіть всі інші параметри дотримані ідеально, і пошукати щось схоже, виконане з натуральних матеріалів.

Вибирайте класичні моделі та кольори

Один із постулатів, коли особисті пріоритети обдаровуваного з'ясувати не вдалося, звучить так — класика ніколи не старіє і не виходить з моди. Це правило не означає, що потрібно дарувати одяг тільки базових кольорів і моделей, однак це виграшний варіант у разі, якщо є сумніви щодо стилю та уподобань у колірній гамі.

Традиційно до класичних кольорів заведено відносити:

 • чорний;
 • білий;
 • відтінки сірого;
 • темно-синій;
 • коричневий і його варіанти;
 • елегантний бежевий.

Завжди актуальні також кремовий, нюдовий і колір слонової кістки. Серед моделей, які можуть стати одягом на подарунок - "вічно молоді" прямі футболки, трендові світшоти та толстовки оверсайз з Майкофф. Більш оригінальними та ексклюзивними їх можуть зробити індивідуальний друк — спеціально нанесені принти, що відповідають нагоди.

Сезонність та інші умови для носіння одягу

Важлива характеристика, якою не можна нехтувати під час вибору одягу, запланованого для подарунка — його сезонність. Навряд чи варто в цій якості в Новий рік підносити жінці наймодніший і найякісніший пляжний сарафан. Так само як і в День народження, що припадає на літо, дарувати спортивний костюм на флісі. У такому разі людині доведеться очікувати часу носіння ледь не пів року.

Важливо враховувати також умови для шкарпетки та вибирати матеріали, відповідні їм. Так, якщо в якості подарунка вирішено купити в Києві в Maikoffвітрівку прихильнику туризму, яку він стане надягати в походи, можна бути впевненим у тому, щоб вона була відшита з міцного, водовідштовхувального матеріалу, що захищає від вітрових навантажень і зберігає тепло.

Висновок

Отже, приступаючи до вибору предмета туалету для подарунка, необхідно враховувати основні характеристики майбутнього володаря й орієнтуватися на них. Якщо було взято до уваги вік і стать одержувача дару, а також враховано вподобання щодо стилю, колірної гами та матеріалів — можна розраховувати, що подарунок виконає свою основну функцію і порадує його.

Це дуже важливий момент, оскільки невдало підібраний як подарунок одяг може зіпсувати стосунки з обдаровуваним. Купуючи презент, пам'ятайте, що ви робите подарунок не собі, і обирати потрібно те, що підійде і сподобається саме його майбутньому власникові. Важливо також дотриматися паритету щодо вартості — ціна не має бути занадто високою, але й не надто низькою.

UA RU