Жіноча преміум-футболка власного виробництва приталеного крою. Виготовлена з якісної тканини (95% бавовна, 5% еластан) — щільна, м'яка та приємна до тіла. Принт Born to fish (forced to work) можна розмістити на грудях, спині або рукаві.
Який справжній рибалка не хотів би решті провести час за своїм улюбленим заняттям? Але немає! На жаль, робота та повсякденні турботи забирають дорогоцінний час.
Прикольні футболки на замовлення від нашого інтернет-магазину своєю оригінальністю та позитивом допоможуть скрасити будні в очікуванні найближчої риболовлі. Замовте собі та своїм друзям-однодумцям нанесення на якісну щільну футболку, реглан або кенгуру культової серед рибалок написи «Born to Fish Forced to Work!» і він без слів розповість про кричущу життєву несправедливість: «Народжений рибалити змушений працювати!».
| Для кого | Жіночі |
| Щільність | 230 г/м2 |
| Склад | Еластан 5%, Бавовна 95% |
| Тип одягу | Футболки |
| Стиль | Преміум |
| Тематика | Рибалка та полювання |